Úvodní stránka » Mýty a fakta » Prodám lépe sám nebo s makléřem?

Kdo je lepší makléř, majitel nemovitosti nebo profesionál? 

 

   Jako majitel nemovitosti téměř vždy prodáte za lepších podmínek než prostřednictvím realitního makléře. Níže je popsán makléř, který prodá nemovitost za lepších podmínek, než to dokážete Vy sami. Po odečtení jeho provize získáte víc a ještě ušetříte čas. Pokud takového makléře neznáte, je lepší realizovat prodej či pronájem samostatně.

 

Kdy je lepší realitní makléř

 

      Makléř působící na realitním trhu minimálně 5 let ideálně 10 let a více. Je to důležité, protože  realitní trh prochází cykly: 1990 - 2008 vzestup cen, 2008 - 2014 pokles cen, 2016  do současnosti vzestup cen. Díky tomu má zkušenosti s rostoucím i klesajícím trhem.

 

     Působí v jednom segmentu a oblasti. Např. prodej bytů a domů k bydlení v oblasti Prahy 4 a 10. Nebo nemovitosti ve Středočeském kraji v ceně 1-3 mil. Zná dobře svoji lokalitu, dokáže prodat kupujícím její výhody. Díky jedné cílové skupině efektivně a skutečně pracuje s těmi, kteří v dané lokalitě nebo segmentu hledají nemovitost.

 

    Nemá v nabídce více než 20 nemovitostí. Díky tomu ví maximum informací o nabízených nemovitostech. Díky tomu umí klienta, který má zájem o Vaši nemovitost přesvědčit. Pravidelně komunikuje s majiteli a domlouvá další prostup prodeje. Prodává přes 90 % nemovitostí, které začal nabízet.

 

     Nemusí se na prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti dohodnout za každou cenu.  Umí odmítnout majitele, který má nereálnou představu o ceně nemovitosti.

 

   Prodává nebo pronajímá v průměru 2-4 nemovitosti měsíčně. Za svou kariéru realizoval stovky obchodů. Bydlí ve své vlastní nemovitosti a jezdí ve svém vlastním autě. 

 

Na realitním trhu v ČR je výše uvedený makléř 1 z 10.

Jestliže chcete svěřit prodej nemovitosti do rukou profesionála, obraťte se na nás. Doporučíme vám takového. 

 

Reference

Manželé Vršanští, Kladno

3. 2. 2017

Petr Olšanský, Praha 2

19. 1. 2017

Robert Záhorský, Praha 10

23. 11. 2016

Roman Stránský, Praha 5

17. 10. 2016

archív

Profesionálně nafocená nemovitost

ložnice profi.jpg

Volejte na tel.:

+420 773 776 362

 

Pište na:

info@reality-poradenstvi.cz

 

Navštivte nás osobně na adrese:

Reality - poradenství

Helénská 1799/4

120 00 Praha 2

<script type="text/javascript">
/* <![CDATA[ */
var seznam_retargeting_id = 15663;
/* ]]> */
</script>
<script type="text/javascript" src="//c.imedia.cz/js/retargeting.js"></script>