Úvodní stránka » Postup prodeje » 5. Dohoda o prodeji - Rezervace

Dohoda o prodeji - rezervace

 

     Máte zájemce, který chce koupit Vaši nemovitost? A podepsal smlouvu o smlouvě budoucí? Jestliže ne, tak žádného skutečného kupce zatím nemáte. 

   Jestliže má potencionální zájemce skutečné zájem o koupi Vaší nemovitosti, uzavřete s ním smlouvu o smlouvě budoucí kupní a nechejte si zaplatit zálohu na kupní cenu. V případě, že zájemce nemá zájem o uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní a rovnou chce uzavřít kupní smlouvu, uzavřete tuto kupní smlouvu co nejdříve. 


     Inzerci nemovitosti a prohlídky realizujte až do doby podpisu uvedených smluv. Nemáte-li závazek písemně a ideálně podložen zaplacenou zálohou, může kupující od koupě kdykoliv odstoupit, bez ohledu na to, jak solidní se Vám zájemce jevil. 

    Se smlouvou o smlouvě budoucí kupní nebo kupní smlouvou se obraťte na právníka nebo advokáta. Cena za vypracování smluvní dokumentace u jednoduchého prodeje by neměla překročit částku 5000,- Kč.  Vypracovat by Vám ji měl na základě předaných podkladů během 2-3 dnů.

     Tyto smlouvy vám může připravit náš právník nebo vám můžeme právníka nebo advokáta doporučit. Tato služba je placená. Podle vašich požadavků vám dopředu zdělíme, za zakou cenu vám smluvní dokumentaci připravíme.

Reference

Manželé Vršanští, Kladno

3. 2. 2017

Petr Olšanský, Praha 2

19. 1. 2017

Robert Záhorský, Praha 10

23. 11. 2016

Roman Stránský, Praha 5

17. 10. 2016

archív

Profesionálně nafocená nemovitost

kuchyň profi.jpg

Volejte na tel.:

+420 773 776 362

 

Pište na:

info@reality-poradenstvi.cz

 

Navštivte nás osobně na adrese:

Reality - poradenství

Helénská 1799/4

120 00 Praha 2

<script type="text/javascript">
/* <![CDATA[ */
var seznam_retargeting_id = 15663;
/* ]]> */
</script>
<script type="text/javascript" src="//c.imedia.cz/js/retargeting.js"></script>