Úvodní stránka » Fotogalerie

Nový vzhled nejúspěšnějšího realitního portálu

Sreality.cz

 

     Největší realitní portál na našem trhu přišel ze zásadními změnami. Celý portál má novou grafiku a také nový způsob vyhledávání nemovitostí.

   Jednoznačně největší výhodou pro zájemce o nemovitosti je vyhledávání v mapách. Je pozitivní, že Sreality jako první realitní server vyšel vstříc zájemcům o bydlení a zohlednil vyhledávání podle lokality jako hlavní parametr. Více než 90 % zájemců o nové bydlení má totiž jako hlavní prioritu právě lokalitu nemovitosti.

   Nyní má zájemce možnost zjistit přesnou adresu nemovitosti, podívat se na okolí nemovitosti pomocí panoramatické prohlídky na mapy.cz nebo od konkurenčního google na street view.

 

Co tyto změny přinesou realitním makléřům?

    Zobrazení přesné adresy nemovitosti povede k častějšímu obcházení realitních kanceláří zájemci o nemovitosti. O to více budou muset realitní makléři dokázat svou kvalitu a prodávajícím a kupujícím dodávat skutečně hodnotné realitní služby.

 

Na co by si měli dát pozor majitelé nemovitostí?

     V novém vyhledávání jsou znevýhodněny nabídky, které nabízí najednou několik realitních makléřů, často za různé ceny. Na jedné adrese tak přehledně můžete vidět, jak se nabízí nemovitost za různé ceny. Je proto důležité, aby majitelé nemovitosti svou nemovitost nabízeli prostřednictvím jedné realitní kanceláře nebo realizovali inzerci nemovitosti sami.

 

Co zůstalo beze změny?

     Sreality.cz stejně jako všechny ostatní realitní servery mají ve výpisu hledání nemovitosti seřazeny podle data vložení nemovitosti. Logickým nastavením by bylo nastavení od nejnižší ceny, tak aby zájemce měl možnost na první pohled vyhledat tu nejzajímavější nabídku. Naštěstí možnost změny řazení podle ceny zde zůstalo. Všichni, kteří hledají nemovitost nebo chtějí porovnat nemovitosti se svou, kterou chtějí nabízet, mohou ve výpisu nabídek seřadit výsledky vyhledávání od nejlevnější nemovitosti. Protože realitní kanceláře využívají placenou službu „Topování“ nabídek, nikdy nevíte, jestli inzerát, který vám vyjede na začátku výpisu jako „novinka“, skutečně novinkou je.

 

Celkový dojem?

     Sreality se vydaly správným směrem, vstříc zájemcům o bydlení. Určitě bude nějakou dobu trvat, než se v nové grafice budete orientovat jako v té staré. Celkově hodnotíme nový web jako velmi zdařilý a Srealitám pomůže časem upevnit pozici jednoznačné jedničky mezi realitními portály.

 

autor: Redakce reality - poradenstvi

Žádné telefonáty od makléřů

Žádné telefonáty od makléřů
Fotografií: 1
5. 7. 2014
Žádné telefonáty od makléřů

Profesionálně nafocená nemovitost

Profesionálně nafocená nemovitost
Fotografií: 7
30. 8. 2014
Profesionálně nafocená nemovitost

Nemovitost nafocená makléřem

Nemovitost nafocená makléřem
Fotografií: 6
30. 8. 2014
Nemovitost nafocená makléřem

makléřské fotky x profi fotky

makléřské fotky x profi fotky
Fotografií: 13
30. 8. 2014
makléřské fotky x profi fotky

Reference

Manželé Vršanští, Kladno

3. 2. 2017

Petr Olšanský, Praha 2

19. 1. 2017

Robert Záhorský, Praha 10

23. 11. 2016

Roman Stránský, Praha 5

17. 10. 2016

archív

Profesionálně nafocená nemovitost

ložnice profi.jpg

Volejte na tel.:

+420 773 776 362

 

Pište na:

info@reality-poradenstvi.cz

 

Navštivte nás osobně na adrese:

Reality - poradenství

Helénská 1799/4

120 00 Praha 2

<script type="text/javascript">
/* <![CDATA[ */
var seznam_retargeting_id = 15663;
/* ]]> */
</script>
<script type="text/javascript" src="//c.imedia.cz/js/retargeting.js"></script>